Baza Javno – zasebnega partnerstva

Baza (JZP) Javno – zasebnega partnerstva predstavlja bazo namer javnih uprav, investitorjev in soinvestitorjev, ki so zainteresirani za izvajanje investicij po modelu javno – zasebnega partnerstva. Baza nastaja v okviru čezmejnega standardnega projetka PROFILI in se bo ves čas dopolnjevala.

Spletna platforma

Spletna Platforma

Za podjetja, ki iščejo poslovne priložnosti v čezmejnem prostoru, je vključitev v projekt Profili lahko ena izmed priložnosti. Vabimo vas, da sodelujete v spletni anketi, ki smo jo pripravili za namen čezmejnega projekta Profili .

Z anketo pridobljene podatke bomo uporabili za čezmejno slovensko-italijansko informacijsko bazo podatkov (platformo), ki bo zanimiva tako za javni, kakor tudi za zasebni sektor oz. za vse, ki se ukvarjajo z aktivnostmi izgradnje. Za več informacij pokličite Doris Požar, doris.pozar@ozs.si

Scroll to Top